Blog

HomeBlogStrzeżony i dozorowany parking przy lotnisku

Strzeżony i dozorowany parking przy lotnisku

Jak często korzystacie z oferty linii lotniczych? Nie jest tajemnicą, że obecnie wszelkiego rodzaju bilety są naprawdę tanie, a wszystko dlatego, że na rynku mamy bardzo wiele tanich linii, które oferują nam loty w niezwykle konkurencyjnej cenie. To z kolei świadczy o tym, że ich oferta jest skierowana już nie tylko do wybranych, którzy nie narzekają na brak środków, ale również i wszystkich innych. Faktem jest bowiem, że dziś z możliwości transportu lotniczego skorzystać może każdy bez wyjątku. W tym wpisie skupić się jednak chcemy nie tyle na samych lotniskach, ile na parkingach. Jak zatem wybrać parking, który znajduje się przy lotnisku? Weźmy tutaj pod uwagę dwa ich rodzaje, a więc parkingi dozorowane oraz strzeżone. Który z nich w zestawieniu tym wypada lepiej?

Parkingi dozowane

Jeżeli pod uwagę mielibyśmy wziąć parkingi dozorowane, wspomnieć musielibyśmy o tym, że jest to w zasadzie wynajem miejsca parkingowego. Nie da się ukryć, że takie parkingi mają mnóstwo wad. Na pewno nie są one ubezpieczone. Ponadto ochrona na nich jest bardzo wątła. Trzeba pamiętać bowiem o tym, że jeśli na terenie takiego parkingu dojdzie do jakiegoś uszkodzenia naszego samochodu, nie będziemy mogli ubiegać się o odszkodowanie. Podmiot taki nie bierze bowiem za to żadnej odpowiedzialności. Nie jest więc żadną tajemnicą, że wybór taki nie jest najlepszy.

Parking strzeżony

Nieco inaczej wygląda to natomiast w przypadku parkingów strzeżonych. W tych poziom ochrony jest na naprawdę wysokim poziomie. Mowa tu nie tylko o samej ochronie z wykorzystaniem do tego profesjonalnych firm, ale również i monitoringu. Ten także jest istotny, ponieważ pozwala rozpoznać sprawców czy chociaż daje informacje o całym zajściu.

Z pewnością o wiele lepiej w tym zestawieniu wypadają parkingi strzeżone, które polecamy wszystkim wczasowiczom, którzy mają zamiar wybrać się na wakacje, korzystając przy tym z samolotu. Jeżeli portem lotniczym, z którego będziecie korzystać, ma być lotnisko w Pyrzowicach, doskonale sprawdzi się parking Atmosfera.

Wiele informacji na temat tego parkingu daje strona internetowa http://www.atmosfera.eu/parking-24.html.

Sorry, the comment form is closed at this time.